Anasayfa » Genel » Merhaba alem!

Merhaba alem!

Evet! Bu bizim ilk yazımız ve iki sistemci olarak ‘zaten blog şeklinde çoğu kişinin yapmış olduğunu biz de yapalım’ düşüncesiyle yola çıktık.

Daha sonra baktık ki zalım styla pozlar, sıkıcı yazılar bizi bekliyor, işin rengini nasıl değiştiririz diye kafa yormaya başladık.

Malum biz sistemciyiz webci değil. Dolayısıyla bir kaç fikir alıp siteyi kurduk. Sosyal medya olayını da hallettik veeee artık başlıyoruz.

Sizi şöyle Microsoft seminerinden bir pozla selamlamak isteriz. Ara ara görüşmek üzere 😉

 

foto-selam-gencler-d

 

Yok lan bu değildi. Bu bu!

 

asiboyz

 

Furkan Kartal
Şu kadar yıldır bu sektörün içindeyim diye bir girişi istesem de yapamam. Dolayısıyla server, firewall, network, client gibi konularda yeterince bilgi sahibi ve kendini geliştirmek için sürekli çalışan bir insan evladıyım.
Evet! Bu bizim ilk yazımız ve iki sistemci olarak 'zaten blog şeklinde çoğu kişinin yapmış olduğunu biz de yapalım' düşüncesiyle yola çıktık. Daha sonra baktık ki zalım styla pozlar, sıkıcı yazılar bizi bekliyor, işin rengini nasıl değiştiririz diye kafa yormaya başladık. Malum biz sistemciyiz webci değil. Dolayısıyla bir kaç fikir alıp siteyi kurduk. Sosyal medya olayını da hallettik veeee artık başlıyoruz. Sizi şöyle Microsoft seminerinden bir pozla selamlamak isteriz. Ara ara görüşmek üzere ;)     Yok lan bu değildi. Bu bu!    

Genel Bakış

0%

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Yoruz Yaz

1 Yorum on "Merhaba alem!"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Sinan
Ziyaretçi

Hayırlı olsun.

x

Check Also

Cisco Prime İnfrastructure 3.0 Network Discovery

Merhabalar, Daha önce Cisco Network Assistant yazısında ufak bir bilgi olarak geçtiğim ve bir önceki yazıda ...

Watch Dragon ball super